Hannah Montana. Film - (2009)

Hannah Montana. Film Hannah Montana: The Movie 2020-03-01 04:51:35

Tytuł oryginalny: Hannah Montana: The Movie - (2009 ) - (1 godz 42 min)

Premiera: 2009-04-08

Opis filmu Hannah Montana. Film (Hannah Montana: The Movie 2009 ):

Hannah Montana tym razem tylko w kinie! Przeniesiona z serialu telewizyjnego historia nastolatki (w tej roli Miley Cyrus), która na co dzień jest wzorową uczennicą, a w tajemnicy przed przyjaciółmi odnosi sukcesy jako piosenkarka Hannah Montana. Kiedy popularność Hanny rośnie, postanawia ona, za namową swojego ojca, odwiedzić rodzinne miasteczko w Tennessee. Chce spędzić tam wakacje i zastanowić się na tym, co jest dla niej najważniejsze – muzyczna kariera czy też przyjaźń i normalne życie. Początkowo nudny pobyt na wsi zamienia się jednak w przygodę, której Hanna zupełnie się nie spodziewa. Serial Hannah Montana jest jednym z najpopularniejszych programów dla dzieci na całym świecie. Natomiast Miley Cyrus wcielająca się w tytułową rolę odnosi jednocześnie ogromne sukcesy jako piosenkarka, a jej płyty bardzo szybko zdobywają złoto i platynę. Dodatkowo w polskiej wersji językowej będzie można usłyszeć Joannę Koroniewską, Kubę Wesołowskiego i Julię Hertmanowską.

Obsada: Adam Gregory Emily Osment Katrina Smith Lucas Till Margo Martindale Miley Cyrus Moises Arias Valorie Hubbard

Film Hannah Montana. Film jest to produkcja, której rok produkcji to 2009 roku. Hannah Montana. Film powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dla młodzieży. Za datę premiery filmu Hannah Montana. Film uznaje się date: 2009-04-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Hannah Montana. Film online" lub "film Hannah Montana. Film cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Hannah Montana. Film legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Hannah Montana. Film online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.