Mocne uderzenie - (1966)

Mocne uderzenie 2020-02-27 11:46:49

Tytuł oryginalny: Mocne uderzenie - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1967-03-26

Opis filmu Mocne uderzenie ( 1966 ):

Kuba w dniu swojego ślubu dowiaduje się, że ma sobowtóra – gitarzystę bigbitowego, Johnny’ego Tomalę. Ten zbieg okoliczności doprowadza do piętrzących się kłopotów Kuby. Majka, jego narzeczona, nie chce uwierzyć w historię z sobowtórem i posądza go o podwójne życie. Nie widząc innego wyjścia, Kuba postanawia wcielić się w rolę Johnny’ego, by udowodnić Majce, że sobowtór istnieje naprawdę. Niespodziewanie Majka zakochuje się w Tomali, czyli w udającym go… własnym narzeczonym.

Obsada: Aleksander Dzwonkowski Irena Szczurowska Jarema Stępowski Jerzy Turek Magdalena Zawadzka Maria Chmurkowska Wieńczysław Gliński Zofia Czerwińska

Film Mocne uderzenie jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Mocne uderzenie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Mocne uderzenie uznaje się date: 1967-03-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Mocne uderzenie online" lub "film Mocne uderzenie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Mocne uderzenie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Mocne uderzenie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.