Beata - (1964)

Beata 2020-02-27 11:16:51

Tytuł oryginalny: Beata - (1964 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Obyczajowy,
Premiera: 1965-01-19

Opis filmu Beata ( 1964 ):

Szesnastoletnia licealistka Beata ucieka z domu. W trakcie poszukiwań, rozmów i wspomnień jej bliskich i znajomych wyłania się sylwetka dziewczyny – inteligentnej, bardzo wrażliwej. Beatę rażą wszelkie przejawy fałszu, zakłamania, które znajduje wokół siebie, chce pomagać wszystkim, ale nie rozumie, że ludzie nie zawsze tej pomocy pragną. Spokój w jej dostatnim domu – jak się okazuje – był tylko pozorny, rodzice tak naprawdę nie rozumieją się, każde z nich żyje swoim życiem. Beata wszystko to widzi i głęboko przeżywa. Jej stosunki w szkole także nie układają się najlepiej.

Obsada: Anna Ciepielewska Antonina Gordon-Górecka Barbara Rachwalska Piotr Pawłowski Pola Raksa Renata Kossobudzka Wojciech Duryasz Zygmunt Zintel

Film Beata jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Beata powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Obyczajowy. Za datę premiery filmu Beata uznaje się date: 1965-01-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Beata online" lub "film Beata cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Beata legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Beata online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.