Mały cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 6,6 Ocena IMDB 6.00

Mały - (1970)

Mały 2020-02-27 12:36:17

Tytuł oryginalny: Mały - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Obyczajowy,
Premiera: 1970-12-04

Opis filmu Mały ( 1970 ):

Mały jest spokojnym chłopakiem ze wsi, który pracuje na budowę. Pewnego dnia poznaje studentkę Natalię, ktróra pisze pracę na temat hoteli pracowniczych. Marzeniem chłopaka jest chociaż na chwilę znaleźć się w miejskim domu. Przez przypadek dowiaduje się, że Natalia pisze pracę także o nim. Chłopak znajdzie zrozumienie o zakochanej w nim Ani, pomocy domowej.

Obsada: Andrzej Krasicki Bolesław Płotnicki Gustaw Lutkiewicz Janusz Gajos Małgorzata Lorentowicz Marek Lewandowski Maria Chwalibóg Zofia Czerwińska

Film Mały jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Mały powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Obyczajowy. Za datę premiery filmu Mały uznaje się date: 1970-12-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Mały online" lub "film Mały cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Mały legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Mały online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.