Trzy kroki po ziemi - (1965)

Trzy kroki po ziemi 2020-02-27 11:26:18

Tytuł oryginalny: Trzy kroki po ziemi - (1965 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1965-09-03

Opis filmu Trzy kroki po ziemi ( 1965 ):

Trzy nowele ["Rozwód po polsku", "Dzień urodzin", "Godzina drogi"] mocno osadzone w polskiej rzeczywistości lat 60-tych. Scenariusze poszczególnych minifabuł zostały zainspirowane reportażami i ankietami z "Polityki". W celu podkreślenia autentyzmu zdarzeń – twórcy wykorzystali w filmie dokumentalne zdjęcia z Polskiej Kroniki Filmowej.

Obsada: Bogumił Kobiela Ewa Wiśniewska Katarzyna Łaniewska Kazimierz Opaliński Mieczysław Czechowicz Tadeusz Fijewski Wiesław Michnikowski Zdzisław Maklakiewicz

Film Trzy kroki po ziemi jest to produkcja, której rok produkcji to 1965 roku. Trzy kroki po ziemi powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Nowele filmowe. Za datę premiery filmu Trzy kroki po ziemi uznaje się date: 1965-09-03.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Trzy kroki po ziemi online" lub "film Trzy kroki po ziemi cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Trzy kroki po ziemi legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Trzy kroki po ziemi online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.