Usagi Drop - (2011)

Usagi Drop 2020-02-27 11:46:57

Tytuł oryginalny: Usagi Drop - (2011 ) - (0 godz. 01 min.)

Premiera: 2011-07-07

Opis filmu Usagi Drop ( 2011 ):

Kiedy trzydziestoletni Daikichi Kawachi szedł na pogrzeb, nie spodziewał się, że jego zmarły dziadek ukrywał fakt posiadania dziecka z nieprawego łoża. Reszta rodziny oczywiście też nie może wyjść z szoku po otrzymaniu tej informacji. W całym tym zamieszaniu wszyscy chcą jak najszybciej pozbyć się sześcioletniej Rin. Daikichi rozzłoszczony tym faktem postanawia zaopiekować się tą małą dziewczynką. Tylko jak fakt posiadania dziecka wpłynie na życie trzydziestoletniego kawalera?

Obsada: Ayu Matsuura Hiroshi Tsuchida Atsuko Mine Kana Ueda Maaya Sakamoto Masakazu Itou Nanako Sudo Noa Sakai Sayaka Ohara Yumi Uchiyama Yui Kano Hiroshi Arikawa Tomoyuki Shimura Masayuki Haruhara Takahiro Mizushima

Film Usagi Drop jest to produkcja, której rok produkcji to 2011 roku. Usagi Drop powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Anime. Za datę premiery filmu Usagi Drop uznaje się date: 2011-07-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Usagi Drop online" lub "film Usagi Drop cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Usagi Drop legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Usagi Drop online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.