W rytmie serca - (2017)

W rytmie serca 2020-03-01 06:26:18

Tytuł oryginalny: W rytmie serca - (2017 ) - (44 min)

Kategoria: Obyczajowy,
Premiera: 2017-09-10

Opis filmu W rytmie serca ( 2017 ):

Mateusz Damięcki w roli utalentowanego chirurga dr Adama Żmudy, który w wyniku konfliktu z szefem rezygnuje z pracy i postanawia pojechać do Afryki na misję z organizacją Lekarze bez Granic. Przed wyjazdem udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym miasteczku dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zamiast relaksu na urlopie czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet – aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) i pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan). Którą z nich wybierze Adam?

Obsada: Barbara Kurdej-Szatan Dariusz Toczek Elżbieta Romanowska Małgorzata Foremniak Maria Dębska Mateusz Damięcki Piotr Fronczewski Piotr Polk

Film W rytmie serca jest to produkcja, której rok produkcji to 2017 roku. W rytmie serca powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Obyczajowy. Za datę premiery filmu W rytmie serca uznaje się date: 2017-09-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć W rytmie serca online" lub "film W rytmie serca cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "W rytmie serca legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć W rytmie serca online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.