Gwiezdne wrota: Atlantyda - (2004)

Gwiezdne wrota: Atlantyda Stargate: Atlantis 2020-03-03 06:32:27

Tytuł oryginalny: Stargate: Atlantis - (2004 ) - (44 min)

Premiera: 2004-07-16

Opis filmu Gwiezdne wrota: Atlantyda (Stargate: Atlantis 2004 ):

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to najnowszy serial bazujący na tematyce z serialu Gwiezdne Wrota SG-1. Opowiada przygody całkiem nowych bohaterów w świecie Gwiezdnych Wrót. Akcja toczy się już po przygodach grupy SG-1 w odległej galaktyce. Jedynie w epizodach będziemy mogli zobaczyć członków słynnej już grupy SG-1.

Obsada: David Hewlett David Nykl Jason Momoa Joe Flanigan Paul McGillion Rachel Luttrell Rainbow Francks Torri Higginson

Film Gwiezdne wrota: Atlantyda jest to produkcja, której rok produkcji to 2004 roku. Gwiezdne wrota: Atlantyda powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Przygodowy. Za datę premiery filmu Gwiezdne wrota: Atlantyda uznaje się date: 2004-07-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Gwiezdne wrota: Atlantyda online" lub "film Gwiezdne wrota: Atlantyda cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Gwiezdne wrota: Atlantyda legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Gwiezdne wrota: Atlantyda online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.