Latający chłopcy - (2008)

Latający chłopcy The Flyboys 2019-09-13 07:17:03

Tytuł oryginalny: The Flyboys - (2008 ) - (1 godz. 58 min.)

Kategoria: Przygodowy,
Scenariusz: Jason DeVilliers
Reżyseria: Rocco DeVilliers
Obsada: Dallen Gettling Frank D'Amico Garret Sato J. Todd Adams Jennifer Slimko Jossara Jinaro Vince Cecere Yoshi Jenkins
Premiera: 2008-08-15
Opis filmu Latający chłopcy:

Kyle (Reiley McClendon) i Jason (Jesse James) zauważają na lotnisku tajemniczy samolot. Gdy do niego wsiadają, ten nieoczekiwanie wzbija się w powietrze. Chłopcy z przerażeniem odkrywają, że w kabinie nie ma pilota i maszyna może rozbić się o skały. Na szczęście udaje im się opanować sytuację i bezpiecznie wylądować. Mimo iż zostają okrzyknięci bohaterami, kłopoty dopiero się zaczynają. Okazuje się bowiem, że właścicielem samolotu jest groźny mafioso Angelo Esposito (Tom Sizemore). Gangster osobiście zamierza podziękować chłopcom za ocalenie samolotu, a przy okazji dowiedzieć się, gdzie są torby z pieniędzmi, które znajdowały się na jego pokładzie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement