Markiza Angelika - (1964)

Markiza Angelika Angélique, marquise des anges 2020-02-27 11:16:52

Tytuł oryginalny: Angélique, marquise des anges - (1964 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1964-12-08

Opis filmu Markiza Angelika (Angélique, marquise des anges 1964 ):

Pierwszy z pięciu filmów o niezwykłych przygodach pięknej markizy Angeliki. Angelika jest przypadkowym świadkiem rozmowy spiskowców planujących zamach na króla Francji, Ludwika XIV. Gdy sekret markizy wychodzi na jaw, przywódca spiskowców, Książę Kondeusz, umieszcza ją w klasztorze. Po powrocie do domu, Angelika dowiaduje się, że ojciec wybrał jej kandydata na męża – hrabiego Joffreya de Peyrac. Podczas przyjęcia weselnego, Ludwik XIV z zawiścią podziwia fortunę hrabiego i piękną żonę. Postanawia oskarżyć go o herezję i skazać na stos. Czy Angelice uda się uratować męża? [opis dystrybutora]

Obsada: Claude Giraud Giuliano Gemma Jacques Toja Jean Rochefort Michu00e8le Mercier Robert Hoffmann Robert Hossein Rosalba Neri

Film Markiza Angelika jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Markiza Angelika powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Kostiumowy. Za datę premiery filmu Markiza Angelika uznaje się date: 1964-12-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Markiza Angelika online" lub "film Markiza Angelika cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Markiza Angelika legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Markiza Angelika online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.