Pan Wołodyjowski - (1969)

Pan Wołodyjowski 2020-02-27 12:16:43

Tytuł oryginalny: Pan Wołodyjowski - (1969 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-03-28

Opis filmu Pan Wołodyjowski ( 1969 ):

Po śmierci narzeczonej pułkownik Wołodyjowski z rozpaczy wstępuje do zakonu. Tymczasem kraj znów szykuje się do wojny z tureckim najeźdźcą. Zagłoba znajduje sposób, by „mały żołnierz” znów wrócił do służby. Przypadkowo na leśnej drodze rycerze spotykają siostrę pana Michała i jej dwie podopieczne, Krzysię i Basię. Wołodyjowski zabiera panie do domu, który Ketling przed wyjazdem powierzył jego opiece. Powrót gospodarza burzy nadzieję Michała na szczęście u boku Krzysi. Jednak druga z panien nie będzie miała wątpliwości co do wyboru swego serca.

Obsada: Barbara Brylska Daniel Olbrychski Irena Karel Jan Nowicki Magdalena Zawadzka Marek Perepeczko Mieczysław Pawlikowski Tadeusz Łomnicki

Film Pan Wołodyjowski jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Pan Wołodyjowski powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Historyczny. Za datę premiery filmu Pan Wołodyjowski uznaje się date: 1969-03-28.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pan Wołodyjowski online" lub "film Pan Wołodyjowski cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pan Wołodyjowski legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pan Wołodyjowski online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.