Paryż – Warszawa bez wizy - (1967)

Paryż – Warszawa bez wizy 2020-02-27 11:51:42

Tytuł oryginalny: Paryż – Warszawa bez wizy - (1967 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1967-11-21

Opis filmu Paryż – Warszawa bez wizy ( 1967 ):

Lotnik Stefan Janotta w czasie wojny brał udział w bitwach powietrznych, w których wsławił się bohaterstwem i odwagą. Tuż po wojnie otrzymał specjalne zadanie przewiezienia do Paryża polskiego ambasadora. Nad Sekwaną poznał Elżbietę, polską aktorkę. Bez jego wiedzy, dzięki pomocy kolegów Stefana, dziewczyna znalazła się w samolocie Janotty, wracającym do Polski. Niespodziewanie amerykańskie władze lotnicze nakazały Polakowi przymusowe lądowanie w Niemczech Zachodnich. Pilot, z pomocą polskich lotników z RAF-u, zorganizował w nocy brawurową ucieczkę. Cała załoga szczęśliwie dotarła do Warszawy. Po kilku latach Elżbieta została żoną Stefana. Teraz Janotta kończy swoją wieloletnią służbę. Na lotnisku wita się z Elżbietą. Nagle otrzymuje propozycję rejsu z pilną misją dyplomatyczną. W samolocie spotyka ambasadora, z którym leciał do Paryża w pierwszych dniach po wojnie.

Obsada: Bogdan Łysakowski Bolesław Płotnicki Jerzy Dobrowolski Jerzy Kaczmarek Jerzy Tkaczyk Mieczysław Gajda Pola Raksa Zygmunt Kęstowicz

Film Paryż – Warszawa bez wizy jest to produkcja, której rok produkcji to 1967 roku. Paryż – Warszawa bez wizy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Paryż – Warszawa bez wizy uznaje się date: 1967-11-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Paryż – Warszawa bez wizy online" lub "film Paryż – Warszawa bez wizy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Paryż – Warszawa bez wizy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Paryż – Warszawa bez wizy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.