Pokolenie mutantów - (2001)

Pokolenie mutantów Mutant X 2020-02-27 12:32:33

Tytuł oryginalny: Mutant X - (2001 ) - (0 godz. 01 min.)

Premiera: 2001-10-06

Opis filmu Pokolenie mutantów (Mutant X 2001 ):

Operacje genetyczne ciągle pobudzają naszą wyobraźnię. Serial Mutant X opisuje wydarzenia, które wcale nie są tak bardzo nieprawdopodobne, jak mogłoby się wydawać. W wyniku niebezpiecznych eksperymentów z ludzkim genomem stworzono pokolenie ludzi o nadprzyrodzonych zdolnościach. Widzenie w ciemnościach, przepowiadanie przyszłości, zdolność do lewitacji to cechy, które przerażają. Mutantom grozi podwójne niebezpieczeństwo: ich twórcy będą chcieli pozbyć się ich raz na zawsze, a niezwykły potencjał może wymknąć się spod kontroli. Na szczęście nie są to pierwsze osoby powstałe w ten sposób. Z pomocą zagrożonym spieszy poprzednie pokolenie, które zdołało już nauczyć się sposobów przetrwania w nowej sytuacji. Zespół Mutant X rusza do akcji.

Obsada: Victor Webster Lauren Lee Smith Forbes March Victoria Pratt Karen Cliche Tom McCamus John Shea George Buza Amanda Martínez

Film Pokolenie mutantów jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Pokolenie mutantów powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Przygodowy. Za datę premiery filmu Pokolenie mutantów uznaje się date: 2001-10-06.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pokolenie mutantów online" lub "film Pokolenie mutantów cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pokolenie mutantów legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pokolenie mutantów online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.