Prehysteria 3 - (1995)

Prehysteria 3 Prehysteria! 3 2019-08-23 16:31:59

Tytuł oryginalny: Prehysteria! 3 - (1995) - (1 godz. 24 min.)

Scenariusz: Brent V. Friedman Neil Ruttenberg
Reżyseria: David DeCoteau
Obsada: Bill Moseley, Bruce Weitz, Dave Buzzotta, John Fujioka, Matt Letscher, Owen Bush, Thomas Emery Dennis, Whitney Anderson,

Opowieść o dinozaurach, znana z „Prehysterii” 1 i 2 toczy się dalej. Od momentu przyjazdu z Ameryki Południowej do Stanów Zjednoczonych, sympatyczne potworki często zmieniały właścicieli. Gdziekolwiek się jednak zjawiły, wszędzie odwalały kawał dobrej roboty, dodając potrzebującym dzieciom otuchy i pomagając im w realizowaniu marzeń. Obecnie na dinusie czeka poważniejsze zadanie. Muszą uratować klub golfowy od ruiny. Jego właściciele, Thomas i Michelle MacGregor to porządni ludzie, ale w interesach ciency jak tyłek węża. Komornicy golą ich jak chcą, a w okolicy nie ma wielu amatorów odbijania piłki metalowym kijem. Najbardziej zapaleni entuzjaści idą uczyć się do konkurencji. Nie ma klientów, nie ma kasy, a płacić za dzierżawione obiekty trzeba. MacGregorowie oczywiście nie zapłacą, ale szkółki tracić też nie chcą. Trzeba wymyślić coś, co może spowodować wzrost zainteresowania turystów. I to jest moment, w którym dinusie pokażą, na co ich stać. Powstanie, bowiem nowa dyscyplina sportowa… dinogolf.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.