Przez Pacyfik - (1942)

Przez Pacyfik Across the Pacific 2019-09-15 06:17:27

Tytuł oryginalny: Across the Pacific - (1942 ) - (1 godz. 37 min.)

Opis filmu Przez Pacyfik (Across the Pacific 1942 ):

Rick Leland to amerykański oficer artylerii, który opuszcza kraj w 1941 roku. Przyjmuje prace w Środkowej Ameryce konkretnie w Panamie. Ma za zdanie chronić jej przed atakami. Dowiaduje się, że poprzez Kanał Panamski ma nastąpić atak na Pearl Harbor.

Obsada: Charles Halton Humphrey Bogart Lee Tung Foo Lester Matthews Mary Astor Paul Stanton Sydney Greenstreet Victor Sen Yung

Film Przez Pacyfik jest to produkcja, której rok produkcji to 1942 roku. Przez Pacyfik powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Przygodowy. Za datę premiery filmu Przez Pacyfik uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Przez Pacyfik online" lub "film Przez Pacyfik cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Przez Pacyfik legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Przez Pacyfik online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.