W 80 dni dookoła świata - (2004)

W 80 dni dookoła świata Around the World in 80 Days 2020-02-27 12:16:48

Tytuł oryginalny: Around the World in 80 Days - (2004 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 2004-06-13

Opis filmu W 80 dni dookoła świata (Around the World in 80 Days 2004 ):

Film opowiada przygody ekscentrycznego angielskiego gentlemana Fogga i jego służącego (Jackie Chan) podczas trwającej 80 dni szaleńczej podróży dookoła świata. Całe przedsięwzięcie jest wynikiem zakładu, jaki stanął pomiędzy Foggiem a członkami elitarnego londyńskiego klubu gentlemenów. W podróży bohaterowie spotykają wiele znanych postaci XIX stulecia i przeżywają niezliczoną ilość przygód.

Obsada: Cécile De France Daniel Wu Ewen Bremner Jackie Chan Karen Mok Mark Addy Sammo Kam-Bo Hung Steve Coogan

Film W 80 dni dookoła świata jest to produkcja, której rok produkcji to 2004 roku. W 80 dni dookoła świata powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu W 80 dni dookoła świata uznaje się date: 2004-06-13.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć W 80 dni dookoła świata online" lub "film W 80 dni dookoła świata cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "W 80 dni dookoła świata legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć W 80 dni dookoła świata online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.