Bestia - (1978)

Bestia 2020-02-28 11:06:12

Tytuł oryginalny: Bestia - (1978 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1979-02-26

Opis filmu Bestia ( 1978 ):

Paweł, pełen energii i planów na przyszłość, unowocześnia podupadłe gospodarstwo. Przygotowuje też grupę młodych, którzy w przypadku powstania przeciwko zaborcom mogliby stanąć do walki. Paweł żeni się z Anną, bogatą ziemianką. Poznaje jednak Dorotę, dziewczynę pracującą w gospodarstwie. Namiętność do niej zawładnęła nim całkowicie. Żona odchodzi, z jego też winy zmasakrowano grupę chłopców, którzy udawali się przez granicę do formujących się w Galicji polskich legionów. Paweł nie widzą innego wyjścia zabija Dorotę i sam odbiera sobie życie. W tym czasie wybucha I wojna światowa.

Obsada: Anna Chodakowska Emilian Kamiński Ignacy Machowski Izabella Teleżyńska Piotr Fronczewski Wirgiliusz Gryń Włodzimierz Musiał Wojciech Alaborski

Film Bestia jest to produkcja, której rok produkcji to 1978 roku. Bestia powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Bestia uznaje się date: 1979-02-26.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bestia online" lub "film Bestia cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bestia legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bestia online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.