Bumerang - (1966)

Bumerang 2020-02-27 11:36:29

Tytuł oryginalny: Bumerang - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1966-11-08

Opis filmu Bumerang ( 1966 ):

Kurt jest młodym Niemcem, który przyjechał do Wrocławia sfotografować dom swoich rodziców. Zakochuje się w córce właściciela domu, Ewie. Na przeszkodzie ich miłości staje jednak widmo wojny. Nie popiera ich uczucia ojciec Ewy, który wysyła ją do ciotki do Krakowa. Dochodzi do wypadku …

Obsada: Barbara Brylska Holger Mahlich Ju00f6rg Knochée Krystyna Mikołajewska Paweł Galia Rudolf Ulrich Władysław Krasnowiecki Zdzisław Karczewski

Film Bumerang jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Bumerang powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat obyczajowy. Za datę premiery filmu Bumerang uznaje się date: 1966-11-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Bumerang online" lub "film Bumerang cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Bumerang legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Bumerang online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.