Ostatni po Bogu - (1968)

Ostatni po Bogu 2020-02-27 12:06:16

Tytuł oryginalny: Ostatni po Bogu - (1968 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1968-10-12

Opis filmu Ostatni po Bogu ( 1968 ):

Kapitan Adam Hulewicz, dowódca okrętu podwodnego Jastrząb, otrzymuje rozkaz odnalezienia wraka prototypowego kutra rybackiego. W czasie wykonywania zadania dochodzi do awarii i statek osiada na dnie. Najniższy pokład, gdzie przebywa kilku marynarzy, napełnia się wodą. Kapitan chce ratować okręt nawet za cenę życia uwięzionych marynarzy, natomiast dla jego zastępcy Józefa Zapały najważniejsi są ludzie. W porcie rozpoczyna się akcja ratunkowa. Zachodzi podejrzenie, że kapitan Hulewicz, cierpiący na poważną chorobę, nie jest w stanie dowodzić załogą. Jastrząb wraca jednak sam do portu. Hulewicz zostaje zawieszony w czynnościach kapitana do czasu ustalenia przyczyn wypadku. Dowództwo nad okrętem przejmuje Zapała. Porucznik Piotr Kwiatkowski wyjawia mu, że przez swoją nieuwagę doprowadził do awarii statku. Mimo że Hulewicz zostaje oczyszczony z zarzutów, musi zrezygnować z pracy na morzu ze względu na zły stan zdrowia.

Obsada: Andrzej Kozak Edward Sosna Józef Nowak Krzysztof Kalczyński Marian Kociniak Marian Opania Tadeusz Schmidt Zdzisław Maklakiewicz

Film Ostatni po Bogu jest to produkcja, której rok produkcji to 1968 roku. Ostatni po Bogu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Ostatni po Bogu uznaje się date: 1968-10-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ostatni po Bogu online" lub "film Ostatni po Bogu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ostatni po Bogu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ostatni po Bogu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.