Pięciu - (1964)

Pięciu 2020-02-27 11:17:02

Tytuł oryginalny: Pięciu - (1964 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1964-12-02

Opis filmu Pięciu ( 1964 ):

Zawał chodnika odcina drogę pięciu górnikom. Muszą czekać na pomoc, jeden z nich jest ranny. Każdy z nich przypomina sobie swoje życie. Poprzez losy pięciu uwięzionych pod ziemią górników udało się pokazać panoramę historyczną i społeczną Śląska, jego problemy, dawne i dzisiejsze.

Obsada: Andrzej Zaorski Anna Ciepielewska Bogusław Sochnacki Genowefa Korska Jerzy Bielecki Marian Kociniak Michał Szewczyk Tadeusz Kalinowski

Film Pięciu jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Pięciu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Pięciu uznaje się date: 1964-12-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pięciu online" lub "film Pięciu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pięciu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pięciu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.