Pierwszy dzień wolności - (1964)

Pierwszy dzień wolności 2020-02-27 11:11:40

Tytuł oryginalny: Pierwszy dzień wolności - (1964 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1964-12-21

Opis filmu Pierwszy dzień wolności ( 1964 ):

Lekarz niemiecki, doktor Rhode, pozostał wraz z dwiema córkami, Ingą i Luzzi, w rodzinnym miasteczku. Zjawia się tu grupa polskich oficerów, wyzwolonych z niemieckiego oflagu. Inga została zgwałcona przez mężczyzn wracających z przymusowych robót w Niemczech. Jan, jeden z oficerów, staje w jej obronie przed tymi, którzy chcą korzystać z "prawa zwycięzców". W miasteczku zjawia się także Otto, narzeczony Ingi, wraz z oddziałem SS

Obsada: Beata Tyszkiewicz Krzysztof Chamiec Mieczysław Stoor Roman Kłosowski Ryszard Barycz Tadeusz Fijewski Tadeusz Łomnicki Zdzisław Maklakiewicz

Film Pierwszy dzień wolności jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Pierwszy dzień wolności powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Pierwszy dzień wolności uznaje się date: 1964-12-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pierwszy dzień wolności online" lub "film Pierwszy dzień wolności cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pierwszy dzień wolności legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pierwszy dzień wolności online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.