Pogoń za Adamem - (1970)

Pogoń za Adamem 2020-02-27 12:36:14

Tytuł oryginalny: Pogoń za Adamem - (1970 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1970-12-22

Opis filmu Pogoń za Adamem ( 1970 ):

Bohaterem filmu jest reżyser Zygmunt Zawada. Postanawia odnaleźć swoich przyjaciół – Kamę i Adama, uczestników Powstania Warszawskiego, którzy stali się bohaterami jego nowego filmu. Po wojnie jego przyjaciele wyjechali z kraju. Udaje mu się ich odnaleźć, ale dla nich powstanie nie ma już znaczenia. Nie chcą też wracać do Polski.

Obsada: Emil Karewicz Jan Kobuszewski Jan Machulski Jerzy Zelnik Leon Niemczyk Olgierd Łukaszewicz Pola Raksa Stanisław Mikulski

Film Pogoń za Adamem jest to produkcja, której rok produkcji to 1970 roku. Pogoń za Adamem powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Pogoń za Adamem uznaje się date: 1970-12-22.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pogoń za Adamem online" lub "film Pogoń za Adamem cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pogoń za Adamem legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pogoń za Adamem online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.