Rysopis - (1964)

Rysopis 2020-02-27 11:21:45

Tytuł oryginalny: Rysopis - (1964 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1965-11-18

Opis filmu Rysopis ( 1964 ):

Andrzej Leszczyc rzuca studia ichtiologiczne i udaje się na komisję wojskową.

Obsada: Andrzej Żarnecki Elżbieta Czyżewska Jacek Szczęk Juliusz Lubicz-Lisowski Marek Piwowski Tadeusz Minc

Film Rysopis jest to produkcja, której rok produkcji to 1964 roku. Rysopis powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat obyczajowy. Za datę premiery filmu Rysopis uznaje się date: 1965-11-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Rysopis online" lub "film Rysopis cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Rysopis legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Rysopis online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.