Struktura kryształu - (1969)

Struktura kryształu 2020-02-27 12:21:42

Tytuł oryginalny: Struktura kryształu - (1969 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-10-14

Opis filmu Struktura kryształu ( 1969 ):

Jan i Marek są przyjaciółmi z czasów studiów. Od czasu kiedy skończyli fizykę, ich drogi zaczęły się rozchodzić. Jan wybrał pracę meteorologa i zamieszkał z żoną na wsi. Tymczasem Marek pozostał w Warszawie, gdzie robi błyskotliwą karierę naukowca. Pewnego dnia przyjechał, by skłonić Jana do powrotu do pracy naukowej w stolicy. Spotkanie dwóch przyjaciół staje się starciem dwóch postaw, charakterów, wyobrażeń o sensie życia.

Obsada: Adam Dębski Andrzej Żarnecki Barbara Wrzesińska Daniel Olbrychski Franciszek Starowieyski Jan Mysłowicz Monika Dzienisiewicz-Olbrychska Władysław Jarema

Film Struktura kryształu jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Struktura kryształu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Obyczajowy. Za datę premiery filmu Struktura kryształu uznaje się date: 1969-10-14.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Struktura kryształu online" lub "film Struktura kryształu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Struktura kryształu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Struktura kryształu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.