Wniebowstąpienie - (1968)

Wniebowstąpienie 2020-02-27 12:21:40

Tytuł oryginalny: Wniebowstąpienie - (1968 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1969-11-21

Opis filmu Wniebowstąpienie ( 1968 ):

Akcja filmu toczy się w 1941 roku. W obawie przed nadciągającą z zachodu armią niemiecką mieszkańcy Lwowa masowo wyjeżdżają na wschód. Zdarzają się wszakże wyjątki. Raisa Wołkowa, studentka konserwatorium, zostaje w mieście razem z narzeczonym Sebastianem Goldsteinem, lekarzem psychiatrą. Wkrótce młodzi biorą ślub i uciekają do Warszawy. Tu muszą się ukrywać, gdyż Sebastian jest Żydem. Z biegiem czasu czuje się coraz bardziej zaszczuty i zastraszony. Wreszcie nie wytrzymuje. Popada w obłęd. Raisa, zaniepokojona stanem męża, szuka pomocy. Spotyka kupca Bukina, zakochanego w niej znajomego ze Lwowa. Sugeruje on, że jedynym wyjściem z sytuacji jest otrucie Sebastiana

Obsada: Aleksandra Zawieruszanka Andrzej Antkowiak Bolesław Płotnicki Józef Kondrat Małgorzata Braunek Piotr Wysocki Stanisław Jaworski Zofia Mrozowska

Film Wniebowstąpienie jest to produkcja, której rok produkcji to 1968 roku. Wniebowstąpienie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Psychologiczny. Za datę premiery filmu Wniebowstąpienie uznaje się date: 1969-11-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Wniebowstąpienie online" lub "film Wniebowstąpienie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Wniebowstąpienie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Wniebowstąpienie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.