Zero_jeden_zero - (2008)

Zero_jeden_zero 0_1_0 2020-03-19 00:21:46

Tytuł oryginalny: 0_1_0 - (2008 ) - (1 godz 26 min)

Premiera: 2008-09-19

Opis filmu Zero_jeden_zero (0_1_0 2008 ):

Zapowiada się całkiem zwykły dzień. Dzień, w czasie którego widzowie mają okazję podpatrzeć życie siedmiu par. Może się zdawać, że kamera wychwytuje urywki życia przypadkowych postaci. To złudzenie. Osoby te, choć się nie znają, były kiedyś świadkami pewnego wypadku, który odcisnął na nich piętno. Na każdym inne, ale jednak…

Obsada: Dariusz Siastacz Grzegorz Wolf Magdalena Popławska Marcin Kęszycki Maria Peszek Maria Seweryn Piotr Michalski Wojciech Brzeziński

Film Zero_jeden_zero jest to produkcja, której rok produkcji to 2008 roku. Zero_jeden_zero powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Obyczajowy. Za datę premiery filmu Zero_jeden_zero uznaje się date: 2008-09-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Zero_jeden_zero online" lub "film Zero_jeden_zero cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Zero_jeden_zero legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zero_jeden_zero online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.