Kraina Lodu 2 – powrót snieżnego królestwa

Pamiętacie może najlepsze piosenki bajkowe z 2013 roku? Te najbardziej zapamiętane, te które śpiewał każdy? Przychodzi na myśl Idina Menzel, prawda? Kraina Lodu (2013), to był dopiero hit muzyczny i filmowy. ”Mam tę moc”, ”Ulepimy dziś bałwana” i każdy zaczyna od razu śpiewać. Reżyserzy się postarali. Chris Buck, twórca filmów takich jak: „Tarzan” (1999) i „Pocahontas” (1995) oraz Jennifer Lee, związana z tytułami: „Ralph Demolka” (2012), czy „Zwierzogród” (2016). W tym roku zatem, dla wszystkich fanów pierwszej części, nadeszła długo oczekiwana „Kraina Lodu 2” (2019).

Kraina Lodu 2
antyradio.pl

 Tym razem film animowany, produkcji Walt Disney, zachwyci nas nową odsłoną wraz nowymi bohaterami takimi jak: Królowa Iduna, której głosu użycza Evan Rachel Wood i Generał Matthias z głosem Sterling K. Browna. W produkcji pojawią się także dobrze znane nam postacie: Elsa, czyli Idina Menzel, Anna, o głosie Kristen Bell, Olaf, jako rewelacyjny Josh Gad oraz Kristoff – Jonathan Groff. W polskiej wersji językowej, w kolejności, rozpoczynając od Elsy: Lidia Sadowa/Katarzyna Łaska, Anna: Anna Cieślak/Magdalena Wasylik, Olaf: Czesław Mozil oraz Kristoff: Paweł Ciołkosz.

Jakby tu opisać, co dzieje się w Arendelle? Zresztą.. nawet nie trzeba, bo tym razem nasi bohaterowie zmierzą się z trudną i długą podróżą by ratować swoje rodzinne miasto. Jak zwykle nie zabraknie nam humoru i fantastycznych komentarzy bałwanka Olafa, scen z rozczulającym, niewinnym i lojalnym reniferem Svenem. Towarzyszyć nam będą gdzieniegdzie także oczekiwane urywki z naszymi kamiennymi przyjaciółmi – trollami, które już na dobre stworzyły dobrą relację z rodziną królewską Arendelle.

Kraina Lodu 2
CNBC.com

Będzie zatem kino przygodowe, kino familijnie, będzie i musical’owe, bo tej kategorii, zabraknąć by nie mogło! Piosenki na pewno kolejny raz podbiją gorące serca widzów i będą krążyć po głowach małych i dużych przez długi czas. O tak, tak, sami zobaczycie..

Podsumowując. Wiemy więc już, że czeka nas nowa podróż, nowe tajemnice oraz nowe możliwości poznania prawdziwej historii filmowego królestwa. Czy dowiemy się w końcu skąd Elsa wzięła takie moce? Nic nie podpowiem, ponieważ to trzeba zobaczyć samemu.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.