Król lew (2019) – Nowe spojrzenie

Pamiętacie może króla ze złocistą grzywą obejmującego rządy na sawannie? A może małego Simbę, którego nie da się zatrzymać, gdy poznaje świat? Piękną historię  o afrykańskiej rodzinie królewskiej, która jest gotowa na wszystko by utrzymać spokój i porządek pośród afrykańskich terenów. Ta niesamowita opowieść o przygodach dobrych, dzielnych i potężnych lwów o dobrych sercach oraz ich podstępnych i do szpiku kości złych przeciwników, którzy żądają jedynie władzy napisana została na nowo.

Król lew
dksokol.eu

Scenariuszem zajął się Jeff Nathanson – scenarzysta filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara„.  Reżyserię objął Jon Favreau – reżyser m.in. filmu takiego jak Księga dżungli (2016). W roku 2019 na ekrany kin wstępuje remake jednego z najbardziej znanych filmów familijnych, przygodowych, dla dzieci oraz dorosłych – „The Lion King”  w polskiej wersji językowej – znany pod tytułem „Król Lew”. Tym razem to już nie tylko obrazkowa animacja. Dzięki współczesnym metodom tworzenia, możemy oglądać ten amerykański film przygodowy live-action produkcji Walt Disney Studio w pełni okazałości jako najbliższe rzeczywistości obrazy. Głos dla postaci użyczają takie gwiazdy jak: Donald McKinley Glover (Dorosły Simba), Beyoncé Knowles (Nala) czy James Earl Jones (Mufasa). Całkiem nowa wersja znanej nam wszystkim historii o zwierzętach mówiących głosem ludzkim, zmagających się z odwiecznymi prawami dżungli i własnymi tradycjami oraz perypetiami, to opowieść, która w wydanej aktualnie, dzięki nowoczesnym technologiom wersji, ucieszy każde oko, nawet to najbardziej krytyczne i sceptyczne wobec kwestii filmowej.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.