Listy do M. 3 – Niedługo nadchodzą Święta

Wydać by się mogło, że to wszystko jeszcze daleko, że to jeszcze dużo czasu. Jednak wszyscy dobrze wiemy, jak szybko potrafią mijać chwile, jak szybko, może nadejść ten oczekiwany czas każdego roku. Czas uśmiechu, życzliwości i… świątecznego wariactwa! Tak, tak, moi mili, mamy na myśli święta. A przy tym i naszą polską, świąteczną dumę filmową – serię, pt. „Listy do M„! Już pierwsza część podbiła serca w 2011 roku. Niby już tak dawno, a moda nadal trwa. „Listy do M. 2” zadebiutowały w 2015 roku, a obie części zyskały tak niesamowitą popularność, że doczekaliśmy się i trzeciej: „Listy do M. 3” (2017).

Listy do M. 3
wagrowiec.naszemiasto.pl

Nawiasem mówiąc, istnieje wiele świątecznych klasyków. Kto nie zna ekranizacji „Kevin sam w domu” (1990) z niesamowitym Macaulay Culkin’em. „Cud na 34. ulicy” (1994) czy też najpopularniejszego ze świątecznych filmów: „To właśnie miłość” (2003) reżyserii Richarda Curtisa. Prawdę mówiąc nasze „Listy do M” wzorowały się na niczym innym, tylko właśnie na nim (w oryginalnym tytule) – „Love actually” (2003). Dla Ciekawostki wspomnę, że twórca, zyskał popularność, także dzięki innemu, mniej świątecznemu, jednak ciągle popularnemu w tym właśnie okresie, filmie: „Czas na Miłość” (2013).

Listy do M. 3
claudia.pl

Mówiąc już, o nie do końca świątecznych tytułach w okresie Bożego Narodzenia, co interesujące, na jednym z najwyższych szczebli wyszukiwań, znajduje się bestsellerowy „Titanic” (1997). Może dzięki takim aktorom jak: Leonardo DiCaprio w duecie z Kate Winslet. W końcu nie można od niech oderwać wzroku, a już zwłaszcza, że reżyserem został sam James Cameron. Wielką popularność zdobyła także ekranizacja, pt. „Zanim się pojawiłeś” (2016) z Emilią Clarke w roli głównej.

Powracając do tematu naszych polskich produkcji, oglądalność w czasie świątecznym sięga także, po naszą ulubioną komedię romantyczną, pt. ” Planeta Singli ” (2016). Właściwie i tu wyczuć można podstęp świątecznego karpia, ponieważ te dwa filmy łączy pewna osoba. Tomasz Karolak, we własnej osobie. Tak wysoka oglądalność, to na pewno jego sprawka.

Listy do M. 3
film.dziennik.pl

Zgodzimy się jednak, że „Listy do M„, zdecydowanie, bliżej mają do Wigilii oraz do Świętego Mikołaja, za którego przebiera się właśnie Tomasz Karolak. Ale dość już o nim. Przecież towarzyszy mu niezastąpiona obsada. Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka oraz Borys Szyc. A to tylko wierzchołek drzewka świątecznego. Więc, jeżeli chodzi o tegoroczne święta, już dobrze będziemy wiedzieli, jak uzupełnić rodzinne filmowe wieczory i świąteczny klimat.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.