Listy do M. 4 – co czeka bohaterów w nowym filmie?

Premiera kolejnej części hitowej produkcji filmowej TVN – Listy do M. 4 – zaplanowana na 4 listopada 2020 roku. Czego można się spodziewać po czwartej części tego bożonarodzeniowego filmu?

Listy do M. 4 – co czeka bohaterów w nowym filmie?

W Listach do M. 4 pojawią się cztery historie z życia bohaterów, których dobrze znamy z poprzednich części. Do tego dojdą trzy zupełnie nowe wątki, w których będziemy mieli okazję zobaczyć nowe twarze. Bohater grany przez Tomasza Karolaka się zakocha. Ponadto będzie musiał zmierzyć się z problemami w pracy wywołanymi przez przejęcie agencji, w której pracuje przez wielką korporację.

Wątki bohaterów granych przez Agnieszkę Dygant oraz Piotra Adamczyka również wniosą sporo zamieszania. Obowiązki rodzicielskie wywołają wiele komplikacji w życiu pary. Ciekawość świata, jaką prezentuje ich córka, doprowadzi do wielu spięć między rodzicami.

Listy do M 3. Tomasz Karolak
Listy do M.3

Obsada Listów do M. 4

Do obsady Listów do M. 4 dołączył Cezary Pazura. Grany przez niego bohater pojawi się w wątku Wojciecha (Wojciech Malajkat) i Agaty (Izabela Kuna). Ten nowy bohater namiesza w życiu tej pary. Ponadto w filmie zobaczymy dobrze znane nazwiska – Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka czy Tomasza Karolaka.

O czym były poprzednie części serii Listy do M?

Poprzednie części skupiały się na historiach kilkunastu bohaterów, którzy stykają się ze sobą w dniu Bożego Narodzenia. Zupełnie obcy sobie ludzie w tym wyjątkowym dniu w roku zmieniają swoje życia, a nawet odnajdują miłość.

Film Listy do M. zyskał ogromną popularność. Miał swoją premierę w 2011 roku i obejrzało go niemal 3 miliony widzów. W kolejnych latach powstały dwie kolejne części a w ciągu lat fanów hitowej produkcji TVN przybywało. Nic dziwnego, że zdecydowano się nakręcić Listy do M. 4, który już w tym roku trafi do kin.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.