Mulan 2020 – nadchodzi remake popularnej bajki Disneya

Mulan z 1998 roku stała się ulubioną bajką wielu dzieci. Historia o odważnej dziewczynie, która zrobi wszystko dla swojej rodziny, do dziś przywołuje dobre wspomnienia u dorosłych i wciąż podbija serca nowych pokoleń dzieci. Nic dziwnego, że moda na remaki Disneyowskich bajek dotknęła i tego tytułu. Film Mulan trafi do kin już 27 marca 2020 r.

Mulan 2020 – kto zagra znaną Disneyowską księżniczkę?

Początkowo w Mulan 2020 miała zagrać Ziyi Zhang, aktorka znana z filmów takich jak Wyznania Gejszy czy Dom latających sztyletów. Jednak przez wstrzymanie prac Ziyi Zhang zrezygnowała z tej roli i finalnie w rolę Mulan wcieliła się Yifei Liu I.

Mulan online – kto jest odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię remaku hitu Disneya?

Reżyserem Mulan online jest Niki Caro posiadająca w swojej filmografii takie dzieła jak Azyl z 2017 roku. Niki Caro wyreżyserowała także serial Ania nie Anna. Ta historia będąca ekranizacją powieści ,,Ania z Zielonego Wzgórza” zyskała rzeszę fanów na całym świecie. Przy scenariuszu pracował Rick Jaffa twórca filmów: Jurassic World, Geneza Planety Małp i Ewolucja Planety Małp.

Mulan film – historia, którą pokochały miliony w zupełnie nowej odsłonie

W ostatnich latach doczekaliśmy się już kilku remake’ów znanych produkcji Disneya. W zeszłym roku do kin trafił nowy Król Lew, który był idealnym odwzorowaniem popularnej bajki. Niedługo później zadebiutował nowy Aladyn. W 2020 roku zobaczymy odświeżoną odsłonę historii jednej z księżniczek Disneya. Mulan film opowiada historię młodej Chinki, która przebiera się na mężczyznę i wyrusza na wojnę zamiast swojego schorowanego ojca. Wkrótce staje się ona najlepszym wojownikiem w całych Chinach.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.