Nowi mutanci – nowość z uniwersum X-menów

Ostatnie produkcje z uniwersum X-men nie mogą się pochwalić przychylnymi recenzjami. Ostatni z nich – X-men: Mroczna Phoenix – nie spodobał się ani widzom, ani krytykom. Fani tego uniwersum liczą na to, że producenci zrehabilitują się w najnowszym filmie ze świata X-menów o tytule Nowi Mutanci. Film ten ma trafić do kin 3 kwietnia 2020 roku.

Nowi mutanci online – problemy z produkcją

Film Nowi mutanci online został zapowiedziany już w 2015 roku. Niestety w czasie produkcji pojawiło się sporo problemów od zmiany aktora po niezadowolenie producentów, którzy zdecydowali o dokręceniu nowych scen. Pierwotnie Nowi mutanci online mieli trafić do kin w 2018 roku, jednak modyfikacje filmu znacząco przesunęło premierę.

Nowi mutanci zalukaj – kto znajduje się w obsadzie

W filmie Nowi mutanci zalukaj zobaczymy kilka młodych, obiecujących aktorów. W jedną z głównych ról wciela się Anya Taylor-Jo, którą możemy kojarzyć z takich produkcji jak Split, Morgan czy Glass. Ponadto w filmie grają Maisie Williams (Gra o tron, iBoy), Charlie Heaton (Stranger Things, Osaczona), Blu Hunt (Another Life) oraz Henry Zaga (Szukając Alaski). W filmie Nowi Mutanci zalukaj zobaczymy również Antonio Banderasa, Alice Bregę oraz Happiego Andersona.

Nowi mutanci film – o czym będzie najnowszy film w uniwersum X-men?

Nowi mutanci film jest oparty na powieści graficznej pod tytułem ,,The New Mutants”. Opowiada historię pięciorga młodych mutantów, którzy są przetrzymywani w podejrzanym ośrodku. Piątka uzdolnionych mutantów zostaje zmuszona do współpracy przeciwko śmiertelnemu zagrożeniu. Będą oni musieli zmierzyć się z się nowo nabytymi mocami i przejdą próbę swoich nowo nawiązanych przyjaźni. Nowi mutanci film wykorzystuje dobrze nam znane motywy i dzięki temu może uniknąć porażki i krytyki, z jaką zetknął się film X-men: Mroczna Phoenix.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.