Osierocony Brooklyn – kryminalne zagadki w smutnym wydaniu

Wydawać by się mogło, że nie każdy jest stworzony do wyborów, których dokonuje. Do zawodu, roli społecznej lub narzuconych realiów. Lecz czasem, jest to zdecydowanie mylne wrażenie lub tylko przecznica w całej podróży. Detektyw Essrog – główny bohater filmu pt. „Osierocony Brooklyn” (2019) cierpi na zespół Tourette’a. Choroba ta, zdecydowanie utrudnia mu działalność w tym trudnym zawodzie. Kiedy Lionel Essrog w końcu znajduje osobę, która mogłaby go poprowadzić i pokazać mu właściwą drogę, jego mentor, zostaje zamordowany. Wkrótce po tym, jak przystało na kryminalną ekranizację, rozpoczyna się poszukiwanie mordercy.

Osierocony Brooklyn
filmozercy.com

Osierocony Brooklyn” (2019) to adaptacja stworzona w oparciu powieść Jonathana Lethema o takim samym tytule. Reżyserem tej amerykańskiej produkcji jest Edward Norton – narrator bestselleru o tytule „Podziemny krąg” (1999). Obsada aktorska, nie pozostawia tu nic do życzenia. Znane nazwiska przewijają się w całej ekranizacji. Bruce Willis, gwiazdor filmu „Szklana pułapka” (1988) oraz „Szósty zmysł” (1999) jako Frank Minna. Alec Baldwin, znany z czarnej komedii: „Sok z żuka” (1988) jako Moses Randolph. Willem Dafoe, wysoko oceniany w produkcjach: „Święci z Bostonu” (1999) oraz „Pluton” (1986) jako Paul Randolph oraz Bobby Cannavale, znany z serialu „Vinyl” oraz „Mr. Robot” jako Tony Vermonte.

Lionel Essrog, postanawia bowiem rozwikłać trudną zagadkę narzuconą mu przez bieg wydarzeń. Jego mentor oraz detektyw zostaje zamordowany. Detektyw musi stawić czoła nie tylko przestępczości, czy zagrożeniom jakie niesie świat, który właśnie odkrywa, ale także własnym demonom w postaci własnych, natrętnych obsesji umysłu oraz reakcjom, wynikającym z choroby na jaką cierpi. Wyrusza na poszukiwanie w nieprzyjaznych, ciemnych ulicach Nowego Yorku, żeby stawić czoła swoim słabościom i wykonać, powierzone mu przez los zadanie. Historia, trzyma w napięciu, uczy oraz absorbuje narastającym napięciem. W końcu pojawi się też i kobieta, która skomplikuje całość sytuacji i tak już dość zawiłej w temacie głównego bohatera. Czy wskazówki oraz obsesje, doprowadzą detektywa do rozwiązania dramatycznej zagadki?

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.