Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (2020)

Akcja rozegra się na nowo.

Film ten, to zwariowana historia opowiedziana przez jeszcze bardziej pokręconą osobę. Panie i panowie, narzeczona Jokera, we własnej osobie. No, może nie do końca. Cały film, można nazwać bowiem sequelem bestselleru, pt. „Legion samobójców” (2016) w reżyserii Davida Ayera. A więc po wydarzeniach z tej produkcji, Harley Quinn zderzyć się musi ze smutną rzeczywistością – nie może być już z Jokerem. Opowiada nam więc swoją historię, o tym jak to teraz się rozegra. A więc, „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” (2020), online czy na wielkim ekranie, to wciąż wybuchowa opowieść z feministycznej odsłony miasta Gotham.

Gdzie obejrzeć „Ptaki nocy”?

Mimo całkiem malowniczego rozpoczęcia, patologicznego ‘love story’, Joker już swojej Quinn nie kocha. Mimo tego w produkcji humoru nie brak; czarnego, białego, czy też stylizacją – komicznego. Obraz postaci Harley, to nieprzewidywalna gra świateł, a udało jej się uzyskać własną produkcję z powodu nieprzewidzianego zainteresowania widzów oraz fanów tego uniwersum DC. W postać Harley Quinn, wciela się niesamowita Margot Robie, której przyjemność w kreowaniu tej bohaterki zdaje się żyć własnym życiem. Akrobatyczne sztuczki wykonywane podczas walki pochłaniają pełną uwagę publiczności. Kreacja postaci, zdecydowanie zaskakuje przez cały film.

Głośny, krzykliwy – cały film bez granic.

Szalonej postaci, towarzyszą równie różnorodne Ptaki Nocy. Grupa łączy swoje siły tylko w jednym celu, by pokonać wspólnego wroga. Trudno zresztą, by tak różne charaktery, od tak po prostu współgrały. Koalicja składa się z następujących osób: Rosie Perez, jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead w roli Łowczyni – Helena Bertinelli oraz Jurnee Smollett-Bell jako Dinah Lance, czyli sławny Czarny Kanare, znana także z filmu „Zakazane pragnienia„ (2013). Można powiedzieć, że wraz z reżyserem – kobietą, Cathy Yan, dziewczyny tworzą naprawdę feministyczne kino.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.