Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (2020)

Akcja rozegra się na nowo.

Film ten, to zwariowana historia opowiedziana przez jeszcze bardziej pokręconą osobę. Panie i panowie, narzeczona Jokera, we własnej osobie. No, może nie do końca. Cały film, można nazwać bowiem sequelem bestselleru, pt. „Legion samobójców” (2016) w reżyserii Davida Ayera. A więc po wydarzeniach z tej produkcji, Harley Quinn zderzyć się musi ze smutną rzeczywistością – nie może być już z Jokerem. Opowiada nam więc swoją historię, o tym jak to teraz się rozegra. A więc, „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” (2020), online czy na wielkim ekranie, to wciąż wybuchowa opowieść z feministycznej odsłony miasta Gotham.

Gdzie obejrzeć „Ptaki nocy”?

Mimo całkiem malowniczego rozpoczęcia, patologicznego ‘love story’, Joker już swojej Quinn nie kocha. Mimo tego w produkcji humoru nie brak; czarnego, białego, czy też stylizacją – komicznego. Obraz postaci Harley, to nieprzewidywalna gra świateł, a udało jej się uzyskać własną produkcję z powodu nieprzewidzianego zainteresowania widzów oraz fanów tego uniwersum DC. W postać Harley Quinn, wciela się niesamowita Margot Robie, której przyjemność w kreowaniu tej bohaterki zdaje się żyć własnym życiem. Akrobatyczne sztuczki wykonywane podczas walki pochłaniają pełną uwagę publiczności. Kreacja postaci, zdecydowanie zaskakuje przez cały film.

Głośny, krzykliwy – cały film bez granic.

Szalonej postaci, towarzyszą równie różnorodne Ptaki Nocy. Grupa łączy swoje siły tylko w jednym celu, by pokonać wspólnego wroga. Trudno zresztą, by tak różne charaktery, od tak po prostu współgrały. Koalicja składa się z następujących osób: Rosie Perez, jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead w roli Łowczyni – Helena Bertinelli oraz Jurnee Smollett-Bell jako Dinah Lance, czyli sławny Czarny Kanare, znana także z filmu „Zakazane pragnienia„ (2013). Można powiedzieć, że wraz z reżyserem – kobietą, Cathy Yan, dziewczyny tworzą naprawdę feministyczne kino.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement