Seria filmów o Laleczce Chucky (2019)

Seria filmów o Laleczce Chucky, czyli jedna z kultowych serii slasherów, która zyskała swoją popularność  już na przełomie lat 80. i 90., także doczekała się swojego remake’u. Choć głosy fanów niezbyt przychylnie przyglądały się całej sprawie, to jednak przyszedł czas na ponowną adaptację horroru w reżyserii Larsa Klevberg’a. W tej historii filmowy Andy Barclay (Gabriel Bateman), dostaje na swoje urodziny złowrogą zabawkę od swojej mamy – Karen (Aubrey Plaza). Jednak w wersji współczesnej, scenariusz Tylera Burtona Smith’a nie uwięzi już duszy brutalnego,

Child's play
naekranie.pl

seryjnego mordercy Charlesa Lee Ray’a w Laleczce Chucky. Tym razem „Laleczka” z głosem Marka Hamilla to cyber-zagrożenie, które oparte jest na zhakowanym oprogramowaniu Chuck’ego – mechatronicznej zabawki. Horror KatzSmith Productions stawia na nowoczesne realia oraz zamiłowanie fanów filmu grozy do znanych już motywów w oryginalnej odsłonie. Nowy film, musi przecież zainteresować zarówno tą stałą jak i całkowicie nową publikę. Chucky jest połączony z internetem oraz innymi urządzeniami, którymi można sterować. W połączeniu, ze złowieszczymi zapędami ludzkiej ręki, która przeprogramowała dziecięcą zabawkę, wywołuje panikę i przerażenie bohaterów, dzięki czemu podtrzymuje klimat i buduje nową atmosferę, odświeżoną ścieżką, wywodzącą się od ikony horroru z roku 1988. Na pewno występuje wiele różnic w porównaniu z kultową produkcją, co oznacza, że odnowiony obraz nie do końca pozostaje wierny utartym, starym schematom. Jednak Buddi – „najlepszy przyjaciel” naszego młodego bohatera, na nowo, dzięki ponownej rekonstrukcji pierwowzoru, ożywia znany nam już dobrze i przerobiony przez długie lata tytuł „Child’s Play”. Warto zauważyć, że wraz z biegiem lat, popularność oraz zainteresowanie tematem, jednak w pewnym momencie, naturalnie zaczyna zmniejszać się i opadać, mimo coraz to nowszych pomysłów pierwszych twórców. Produkcja, pt. „Laleczka” z 2019r.  to zdecydowane, nowatorskie tchnięcie wykonane w stronę ikonicznego motywu morderczej Laleczki Chucky.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.