Świat w ogniu – czyli honor w płomieniach

Świat w ogniu jak głosi tytuł nowego filmu reżyserii Rica Romana Waugh (znanego przede wszystkim z  realizacji filmu „Skazaniec” (2008)) już sam za siebie podpowiada nam, czego możemy spodziewać się na ekranie. Akcja zdecydowanie prezentuje zapał i wybuchowe rozwiązania, wdrożone przez Katrin Benedikt oraz Creighton Rothenberger w roli scenarzystów. Można by rzec, że świat wokół rozgrywających się wydarzeń staje w płomieniach i to nie tylko dzięki efektom specjalnym oraz nowoczesnej broni zastosowanej podczas zamachu i rozegranej ofensywy. Dzięki znanemu nam wszystkim Morganowi Freeman (w filmie Allan Trumbull) z produkcji takich jak „Skazani na Shawshank” (1994) czy „Bruce Wszechmogący” (2003) i wiele wiele innych, których na pewno nie trzeba wymieniać, film ten zyskuje klimat, oraz właściwe nacechowanie emocjonalne towarzyszące bohaterom. Świat w ogniu (2019) to zresztą kontynuacja filmów „Olimp w ogniu” (2013) oraz „Londyn w ogniu” (2016), które pokazały przy premierze ikrę, jaką zawiera w sobie tytuł.

Świat w ogniu
traileraddict.com

Mike Banning (Gerard Butler) zostaje oskarżony o planowany zamach na życie prezydenta Stanów Zjednoczonych, a sprawa jest o tyle dramatyczna, że pracuje on w najbliższej straży prezydenta Trumbulla. W jego przypadku w grę wchodzą nie tylko oskarżenia i pościg ale także temat bezgranicznej lojalności wobec pełnionego stanowiska oraz człowieka, którego ochrania. Cała oprawa techniczna, oraz soundtrack filmowy pozwala nam razem z głównym bohaterem przeżywać w pełni jego walkę o życie, prawdę i dobre imię. Zarówno tajne służby włącznie z FBI, jak i siły wroga pracują na najwyższych obrotach, podczas gdy agent Mike Banning w ukryciu mierzy się z kolejnymi komplikacjami rozrzuconymi na jego drodze. Śmierć można uzyskać na każdym kroku, jednak rozwiązanie tej sprawy wydaje się być niemożliwe. Wszystkie relacje oraz powiązania stają się niebezpieczne, jednak niektóre są nieuniknione. Film oprócz kategorii: akcja, dopisać można także do gatunku: thriller. Nie bez powodu przy utrzymującym się wysokim napięciu.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement