Wiedźmin – jako nowy serial Netflixa

Początkowe opinie jak głosi internet, całkiem optymistycznie podchodzą do sprawy. „Wiedźmin„, mówią, może okazać się hitem u schyłku tego roku. Geralt, nadal poszukuje swojego miejsca w świecie, za to w coraz to nowszych odsłonach. W końcu to jedno z głośniejszych dzieł w dziale: fantastyczne uniwersum. Fani biją na alarm: Chcemy trzymać się twardo oryginalnego pomysłu! No i tak się właśnie stało, Netflix wykonał zadanie prawidłowo. Pochwały pierwszych recenzentów „Wiedźmina” (2019), kierowane są nie tylko w stronę aktorów ale także i na kreowane sceny walki, co nie oszukujmy się jest ważnym elementem w całej układance.

Wiedźmin - Netflix
wyborcza.pl

Serialową rolę głównego bohatera – Wiedźmina Geralta, odgrywa nie kto inny tylko Henry Cavill. Angielski aktor może pochwalić się pokaźną filmografią w której skład, wchodzą produkcje takie jak: „Człowiek ze stali(2013), „Kryptonim U.N.C.L.E.” (2015) oraz „Liga Sprawiedliwości” (2017). Kto towarzyszy naszemu Wiedźminowi? Ku zdziwieniu publiczności, w jedną z głównych postaci, Yennefer z Vengerbergu wciela się Anya Chalotra – młoda, niezbyt dobrze jeszcze znana, a wręcz początkująca postać ze świata kinematografii. W dalszej części obsady występują: Freya Allan (Ciri), Anna Shaffer (Triss Merigold) oraz Joey Batey (Jaskier). Przyznać można, że oprócz Anny Shaffer, która zdobyła doświadczenie na wielkim ekranie po części w filmowej serii „Harry Potter„, twórczyni nowego serialu – Lauren Schmidt oraz Netflix powierzyli sporą dozę zaufania dla głównej obsady.

Wiedźmin - Netflix
tvp.info

Jak przedstawia się zatem reżyseria? Po pierwsze Alik Sakharov, związany swoją karierą już z takimi bestsellerami jak „House of Cards„, „Gra o Tron” i nie tylko. Następnie Alex Garcia Lopez, która dodała swoje trzy grosze, do serialu „Luke Cage” oraz „Fear The Walking Dead„. W dalszej kolejności Charlotte Brandstrom. Skąd ją kojarzymy? „Outlander„, „Zaginiona„, „Chirurdzy” – właśnie stąd. Wiec biorąc pod uwagę reżyserską część, wiemy już kto wprowadza nutę profesjonalizmu do nowego serialu.

Netflix początkowo zamyślał się nad wytworzeniem filmu, czemu więc powstał serial? Czyżby twórcy ujrzeli zbyt duży potencjał? A może powstanie jeszcze więcej sezonów niż zapowiedziany na teraz oficjalnie?

Zobacz ten serial online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.