X-Men: Mroczna Phoenix (2019) – Uniwersum powraca

Produkcja reżyserii Simona Kinberg’a oparta jest na serii komiksów ‘The Dark Phoenix Saga’. Opowiada o Jean Grey (Sophie Turner) dziewczynie o niebywałych zdolnościach telekinetycznych oraz telepatycznych, które niestety zdają się przekraczać całkowicie jej możliwości kontroli. Jest ona także przecież jedną z pierwszych postaci tworzących grupę X-men. Film jest przepełniony atrakcyjnymi dla oka, fantastycznymi efektami, jakie zwykle są zawarte w produkcjach wytwórni Marvel. Atmosfera oraz klimat filmu, zbudowany jest na bardzo dynamicznej i niezwykle nieprzewidywalnej postaci ‘Mrocznej Phoenix’, która posiada na tyle nieposkromioną aurę, by widz nie odrywał wzroku od ekranu. Realizacja filmowa, posiada w pewnym sensie nutę artystycznego chaosu, głównie umiejscowionego w głowie głównej bohaterki.

X-Men: Mroczna Phoenix
www.spidersweb.pl

Nad wszystkim zapanować próbuje bardzo dobrze znany nam już Profesor X – Charles Xavier, w którego rolę wciela się James McAvoy oraz inni członkowie zespółu tacy jak Raven Darkhölme – Mystique (Jennifer Lawrence) oraz Scott Summers – Cyclops (Tye Sheridan), jednak nie jest to takie proste, a wręcz… niemożliwe. Dziewczyna przez wydarzenia, które odcisnęły na niej duże piętno, nie radzi sobie ze swoimi emocjami, co przy tak potężnej mocy, prowadzić może do sytuacji opłakanej w skutkach. Amerykański film, jako film akcji stworzony na podstawie Marvel Comics, nie pozostawia nic do życzenia, zachęcając jak zwykle każdego fana Uniwersum do zgłębiania dalszej historii swoich bohaterów. Produkcja posiada przemyślaną i rozbudowaną śmietankę aktorów, w której skład wchodzi – oprócz wymienionych już powyżej: Michael Fassbender jako Erik Lehnsherr – Magneto czy Nicholas Hoult jako Hank McCoy – Beast.

Zobacz ten film online!

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.