Generał - (1926)

Generał The General 2020-03-22 00:06:32

Tytuł oryginalny: The General - (1926 ) - (1 godz 47 min)

Premiera: 1926-12-31

Opis filmu Generał (The General 1926 ):

Trwa wojna secesyjna. Johnnie Gray jest mieszkańcem Południa i maszynistą kolejowym. Prowadzi lokomotywę „Generał”. Chce wziąć udział w wojnie, ale nie zostaje przyjęty do wojska, gdyż jego zawód jest przydatny dla zaplecza armii. Jego narzeczona Annabelle traktuje go jak tchórza, ponieważ Johnnie nie walczy na froncie. Pewnego dnia lokomotywę, w której znajduje się Annabelle, porywają dywersanci z Północy. Bohater rzuca się w pogoń za skradzionym „Generałem”, a przede wszystkim – za porwaną ukochaną.

Obsada: Charles Henry Smith Frank Barnes Frederick Vroom Glen Cavender Jim Farley Joe Keaton Marion Mack

Film Generał jest to produkcja, której rok produkcji to 1926 roku. Generał powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Generał uznaje się date: 1926-12-31.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Generał online" lub "film Generał cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Generał legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Generał online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.