Pocahontas - (1995)

Pocahontas 2020-03-02 20:51:30

Tytuł oryginalny: Pocahontas - (1995 ) - (1 godz 21 min)

Premiera: 1995-06-15

Opis filmu Pocahontas ( 1995 ):

XVII wiek, czas wielkich odkryć i podbojów kolonialnych. Grupa ochotników z Anglii pod wodzą przebiegłego gubernatora Ratcliffe’a rusza w podróż do Nowego Świata w celu zdobycia złota. Na miejscu okazuje się, że tereny te są zamieszkałe przez Indian. Córką wodza jest piękna i ciekawa świata Pocahontas. Jeden z członków wyprawy, John Smith, zakochuje się w niej. Dzięki Pocahontas poznaje piękno przyrody, którego nie znał do tej pory. Jednak czy ich miłość przetrwa to, że pochodzą z całkiem odmiennych, wrogich światów?

Obsada: Billy Connolly David Ogden Stiers Gordon Tootoosis Irene Bedard James Apaumut Fall Linda Hunt Mel Gibson Russell Means

Film Pocahontas jest to produkcja, której rok produkcji to 1995 roku. Pocahontas powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Animacja. Za datę premiery filmu Pocahontas uznaje się date: 1995-06-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,5 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pocahontas online" lub "film Pocahontas cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pocahontas legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pocahontas online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.