Sklep na rogu - (1940)

Sklep na rogu The Shop Around the Corner 2019-09-14 10:17:35

Tytuł oryginalny: The Shop Around the Corner - (1940 ) - (1 godz. 39 min.)

Premiera: 1940-01-12

Opis filmu Sklep na rogu (The Shop Around the Corner 1940 ):

Przepiękna, romantyczna historia, której akcja ma miejsce w Budapeszcie. Alfred Kralik pracuje w sklepie z upominkami pana Matushka. Któregoś dnia do sklepu przychodzi Klara Novak, poszukująca pracy. Od początku tych dwoje nie darzy się sympatią – docinają sobie i dokuczają ile mogą. Oboje mają jednak pewien sekret : korespondują z nieznajomą osobą, „drogim przyjacielem”….Pewnego dnia umawiają się ze swoimi listownymi znajomymi w kawiarni. Gdy Kralik przychodzi na miejsce widzi Klarę, trzymającą w ręku umówiony znak – kwiatek. Postanawia jednak zachować tajemnicę że to on jest „drogim przyjacielem”…. Wspaniała – klasyczna już – komedia romantyczna , jakbyśmy ją dziś nazwali; dostarcza wielu wzruszeń i jest dowodem na to, że istnieje prawdziwa miłość.

Obsada: Felix Bressart Frank Morgan Inez Courtney James Stewart Joseph Schildkraut Margaret Sullavan Sara Haden William Tracy

Film Sklep na rogu jest to produkcja, której rok produkcji to 1940 roku. Sklep na rogu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Sklep na rogu uznaje się date: 1940-01-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Sklep na rogu online" lub "film Sklep na rogu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Sklep na rogu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Sklep na rogu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.