Świąteczna swatka - (2012)

Świąteczna swatka Matchmaker Santa 2019-09-11 18:47:08

Tytuł oryginalny: Matchmaker Santa - (2012 ) - (1 godz. 15 min.)

Kategoria: Romans,

Opis filmu Świąteczna swatka (Matchmaker Santa 2012 ):

Będąc dziewczynką Melanie Hogan (Lacey Chabert) marzyła aby tak jak jej rodzice odnaleźć prawdziwą miłość. Teraz, kiedy jest już dojrzałą kobietą, Melanie prowadzi własną piekarnię i spotyka się z przystojnym Justinem (Thad Luckinbill). Mężczyzna chce przedstawić dziewczynę matce, więc zaprasza ją do swojego domu nad jeziorem. Pewne wydarzenia sprawiają jednak, że Melanie zaczyna spędzać więcej czasu z asystentem Justina, Deanem (Adam Mayfield), który skrycie się w niej podkochuje.

Obsada: Adam Mayfield Elizabeth Ann Bennett Florence Henderson Lacey Chabert Mary-Margaret Humes Nikki Hahn Robert Pine Thad Luckinbill

Film Świąteczna swatka jest to produkcja, której rok produkcji to 2012 roku. Świąteczna swatka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Romans. Za datę premiery filmu Świąteczna swatka uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Świąteczna swatka online" lub "film Świąteczna swatka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Świąteczna swatka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Świąteczna swatka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.