Trzej muszkieterowie - (1948)

Trzej muszkieterowie The Three Musketeers 2019-09-14 14:32:18

Tytuł oryginalny: The Three Musketeers - (1948 ) - (2 godz. 5 min.)

Premiera: 1948-10-20

Opis filmu Trzej muszkieterowie (The Three Musketeers 1948 ):

Zawadiacki mistrz fechtunku D’Artagnan i jego wierni przyjaciele: Atos, Portos i Aramis strzegą bezpieczeństwa i dobrego imienia królowej. Przeciwko sobie mają nie lada przeciwnika – podstępnego kardynała Richelieu… Hollywoodzka adaptacja klasycznej powieści „płaszcza i szpady” Aleksandra Dumasa.

Obsada: Angela Lansbury Frank Morgan Gene Kelly June Allyson Keenan Wynn Lana Turner Van Heflin Vincent Price

Film Trzej muszkieterowie jest to produkcja, której rok produkcji to 1948 roku. Trzej muszkieterowie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Płaszcza i szpady. Za datę premiery filmu Trzej muszkieterowie uznaje się date: 1948-10-20.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Trzej muszkieterowie online" lub "film Trzej muszkieterowie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Trzej muszkieterowie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Trzej muszkieterowie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.