Polowanie na muchy - (1969)

Polowanie na muchy 2020-02-27 12:26:16

Tytuł oryginalny: Polowanie na muchy - (1969 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Satyra,
Premiera: 1969-05-21

Opis filmu Polowanie na muchy ( 1969 ):

Włodek (Zygmunt Malanowicz), usunięty po pięciu semestrach żonaty student rusycystyki, pracuje w bibliotece. Pewnego wieczoru zmęczony atmosferą panującą w domu, wychodzi pod pretekstem kupna papierosów. Włócząc się bez celu po mieście, przypadkowo trafia do klubu, gdzie poznaje studentkę polonistyki Irenę (Małgorzata Braunek). Młoda dziewczyna wydaje się zafascynowana Włodkiem i postanawia wylansować go na tłumacza literatury rosyjskiej.

Obsada: Daniel Olbrychski Ewa Skarżanka Hanna Skarżanka Irena Dziedzic Józef Pieracki Leszek Drogosz Małgorzata Braunek Zygmunt Malanowicz

Film Polowanie na muchy jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Polowanie na muchy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Satyra. Za datę premiery filmu Polowanie na muchy uznaje się date: 1969-05-21.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Polowanie na muchy online" lub "film Polowanie na muchy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Polowanie na muchy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Polowanie na muchy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.