Zabójcza piękność - (1999)

Zabójcza piękność Drop Dead Gorgeous 2019-09-13 18:17:31

Tytuł oryginalny: Drop Dead Gorgeous - (1999 ) - (1 godz. 37 min.)

Kategoria: Satyra,
Scenariusz: Lona Williams
Reżyseria: Michael Patrick Jann
Obsada: Allison Janney Denise Richards Ellen Barkin Kirsten Dunst Kirstie Alley Laurie A. Sinclair Shannon Nelson Tara Redepenning
Premiera: 1999-07-23

Opis filmu Zabójcza piękność (Drop Dead Gorgeous 1999 ):

W pewnym miasteczku w Minnesocie – Mount Rose – odbywa się coroczny konkurs piękności. Tak się składa, że tym razem konkursowi przygląda się także lokalna telewizja. Ponieważ jest to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych atrakcji w mieście w ciągu roku, przygotowaniom towarzyszy duże zainteresowanie ze strony mieszkańców i nie tylko… Gladys Leeman (Kirstie Alley) – zwyciężczyni wcześniejszego konkursu stara się zrobić wszystko, aby jej córce powiodło się w podobny sposób. Tymczasem pojawia się piękna rywalka w konkursie – Amber Atkins (Kirsten Dunst). Im bliżej kulminacyjnego momentu, tym większa determinacja kandydatek w dążeniu do celu.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.