Akira cda online. Zobacz online
Ocena Filmweb 7,8 Ocena IMDB 8.10

Akira - (1988)

Akira 2020-02-27 11:02:54

Tytuł oryginalny: Akira - (1988 ) - (2 godz. 01 min.)

Premiera: 1988-07-16

Opis filmu Akira ( 1988 ):

Akcja rozgrywa się w przyszłości w Tokio i opowiada o przygodach Kanedy, dowódcy gangu motocyklowego i jego przyjaciół. Jeden z nich – Tetsuo – zostaje porwany przez wojsko, które pragnie go użyć przy tajnym projekcie o nazwie Akira. Kaneda postanawia ruszyć mu na ratunek, ale Tetsuo nie jest już tym samym człowiekiem. Po doświadczeniach, które na nim przeprowadzono, zyskał on olbrzymią moc, która może zniszczyć całe miasto.

Obsada: Cam Clarke Ku00f4ichi Kitamura Mami Koyama Michihiro Ikemizu Mitsuo Iwata Nozomu Sasaki Tesshu00f4 Genda Yuriko Fuchizaki

Film Akira jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Akira powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Anime. Za datę premiery filmu Akira uznaje się date: 1988-07-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Akira online" lub "film Akira cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Akira legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Akira online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.