Czego dusza zapragnie - (2015)

Czego dusza zapragnie Absolutely Anything 2020-03-01 04:32:38

Tytuł oryginalny: Absolutely Anything - (2015 ) - (1 godz 25 min)

Premiera: 2015-08-12

Opis filmu Czego dusza zapragnie (Absolutely Anything 2015 ):

Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Może brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale to szczera prawda: wystarczy, że Neil ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli staje się faktem. W ten właśnie sposób może sprawić, że gdzieś w czarnej dziurze zniknie banda rozwrzeszczanych bachorów z jego klasy, albo że jego kumpel z brzydkiego nudziarza zmieni się w obiekt kobiecych westchnień na wzór niejakiego Greya o wielu twarzach. Skromny dotąd i niepozorny Neil Clarke wkrótce przekona się, że magiczne moce to nie żarty i trzeba bardzo ostrożnie się nimi bawić.

Obsada: Eddie Izzard Joanna Lumley Kate Beckinsale Marianne Oldham Rob Riggle Robert Bathurst Sanjeev Bhaskar Simon Pegg

Film Czego dusza zapragnie jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. Czego dusza zapragnie powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Komedia. Za datę premiery filmu Czego dusza zapragnie uznaje się date: 2015-08-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,9 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Czego dusza zapragnie online" lub "film Czego dusza zapragnie cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Czego dusza zapragnie legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Czego dusza zapragnie online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.