Na skrzyżowaniu światów - (1993)

Na skrzyżowaniu światów Doorways 2019-09-13 18:17:04

Tytuł oryginalny: Doorways - (1993 ) - (2 godz.)

Kategoria: Sci-Fi,
Scenariusz: George R.R. Martin
Reżyseria: Peter Werner
Obsada: George Newbern Hoyt Axton Jennifer Rhodes Jonathan Ward Max Grodénchik Patricia Belcher Rick Dean Ron Howard George
Premiera: 1994-04-21

Opis filmu Na skrzyżowaniu światów (Doorways 1993 ):

Cat jest przybyszem z Ziemi z równoległego świata, rządzonej przez obcych. Cat wylądowała na środku autostrady i spowodowała wypadek. Lekko ranna trafiła do szpitala. Budzi się w szpitalnym pokoju, gdzie opiekuje się nią doktor Thomas. Następnego dnia Thomas wraca do szpitala i zauważa, że pokój Cat jest pusty, a notatki są wytarte. Thomas odkrywa, że FBI ustala skąd pochodzi Cat, ponieważ miała ze sobą kilka dziwnych rzeczy. Thomas próbuje z nią porozmawiać, kiedy ta decyduje się uciec. Zmuszony przez bieg wydarzeń, decyduje się, aby pójść z nią i pomóc. Cały czas próbuje zrozumieć motywy jej działania. Wychodzi na jaw, że Cat ucieka przed grupą sług Dark Lorda. Podróżowali oni autostopem do najbliższego przejścia do innego równoległego świata, ale kiedy czekali aż drzwi sie otworzą, zostali złapani przez FBI, a Dark Lord odszedł. Zdołali umknąć przez drzwi i przedostali się na Ziemię, gdzie zniknęła im benzyna. Ich przygoda jednak się nie skończyła, ponieważ wciąż byli ścigani. Wkońcu przenieśli się przez inne drzwi i wylądowali na szczycie Mt. Rushmore.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.