Chętni na kasę - (2010)

Chętni na kasę Takers 2020-03-01 04:32:28

Tytuł oryginalny: Takers - (2010 ) - (1 godz 47 min)

Kategoria: Sensacyjny,
Premiera: 2010-08-04

Opis filmu Chętni na kasę (Takers 2010 ):

Po serii genialnie zaplanowanych brawurowych napadów na banki, grupa kryminalistów ma zamiar wykonać ostatni skok, w którym chcą zgarnąć 25 milionów dolarów. Na drodze stoi im tylko uparty gliniarz, gotów zrobić wszystko, by rozwiązać sprawę i doprowadzić "chętnych na kasę" przed oblicze sprawiedliwości.

Obsada: Chris Brown Hayden Christensen Idris Elba Jay Hernandez Matt Dillon Michael Ealy Paul Walker T.I.

Film Chętni na kasę jest to produkcja, której rok produkcji to 2010 roku. Chętni na kasę powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Sensacyjny. Za datę premiery filmu Chętni na kasę uznaje się date: 2010-08-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,8 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Chętni na kasę online" lub "film Chętni na kasę cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Chętni na kasę legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Chętni na kasę online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.