Pozdrowienia z Rosji - (1963)

Pozdrowienia z Rosji From Russia with Love 2020-02-27 10:51:48

Tytuł oryginalny: From Russia with Love - (1963 ) - (1 godz. 01 min.)

Kategoria: Sensacyjny,
Premiera: 1963-10-10

Opis filmu Pozdrowienia z Rosji (From Russia with Love 1963 ):

Sean Connery powraca jako James Bond, tym razem w konfrontacji z groźną organizacją WIDMO. Śmiertelna rywalizacja dotyczy przejęcia kontroli nad Lektorem – radziecką maszyną dekodującą wszelkie szyfry. Misja Bonda jak zwykle obfituje w mrożące krew w żyłach pościgi i walki, ze słynną sceną bójki w Orient Expressie. James Bond kolejny raz daje dowód, że agenta 007 nie da się powstrzymać!

Obsada: Bernard Lee Daniela Bianchi Eunice Gayson Lotte Lenya Pedro Armendu00e1riz Robert Shaw Sean Connery Walter Gotell

Film Pozdrowienia z Rosji jest to produkcja, której rok produkcji to 1963 roku. Pozdrowienia z Rosji powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Sensacyjny. Za datę premiery filmu Pozdrowienia z Rosji uznaje się date: 1963-10-10.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Pozdrowienia z Rosji online" lub "film Pozdrowienia z Rosji cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Pozdrowienia z Rosji legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Pozdrowienia z Rosji online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.